10 Kwietnia 2017

Nie ma lepszej lekcji historii, niż osobiście uczestniczyć w uroczystościach związanych z ważnymi wydarzeniami. 10 kwietnia uczniowie naszej szkoły wspólnie z Panią Dyrektor Bożeną Reszką uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej sprzed 7 lat oraz ofiary mordu katyńskiego sprzed 77 lat,

Organizatorem uroczystości był Wojewoda Warmińsko – Mazurski. W uroczystościach wzięli udział między innymi: władze samorządów lokalnych województwa, przedstawiciele parlamentu, organizacji kombatanckich, przedstawiciele Solidarności,  i co cieszy młodzież szkolna. Dobrze, że młodzi ludzie pamiętają i chcą pamiętać.

Na zdjęciu uczniowie naszej szkoły wspólnie z Panią Dyrektor składają kwiaty pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny na Placu Solidarności w Olsztynie.