Przygotowania do Święta Dziękczynienia

Kolejny punkt projektu English Teaching “Follow us” już za nami. Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach przybliżających kulturę krajów anglojęzycznych , w tym przypadku amerykańskie Święto Dziękczynienia. W naszej szkole na głównym korytarzu przygotowano “drzewo dziękczynienia” a na jego listkach uczniowie młodsi – rysowali a starsi – zapisali to za co są wdzięczni. Większość uczniów zaśpiewała też krótką piosenkę związaną z tym świętem. Wydarzeniem tego dnia była goszcząca w szkole ekipa telewizyjna TVP Olsztyn, która nagrywała tu drugą część programu “Angielski Samouczek”. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia- uczniom- którzy są wizytówką naszej szkoły, nauczycielom- którzy wspierali i pomagali w przygotowaniach, ale przede wszystkim chcę podziękować rodzicom – których zaangażowanie i przychylność jest nam dobrze znana. Dziękuję bardzo!

Zapraszam do obejrzenia programu “Angielski Samouczek”, który został nagrany w naszej szkole.

Agnieszka Kowalska
koordynator projektu